Kubki magic – czym się wyróżniają?

Przygotowujesz się na targi branżowe, lecz nie do końca wiesz, jak wyróżnić swoją firmę na tle konkurencji? A może… szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla partnera biznesowego? Upominki firmowe to doskonały nośnik reklamy, który pozwoli na zbudowanie pozytywnego wizerunku marki oraz zaistnienie w świadomości klientów.  Tym razem pragniemy przedstawić wam coś więcej aniżeli klasyczne kubki z nadrukiem czy kufle z logo. Co powiecie na kubki Magic? Więcej o nich dowiecie się poniżej!

Jak działają kubki Magic?

Kubki Magic są tylko na pozór zwyczajne… Technologia ta pozwala nam osiągnąć niesamowity efekt w zaledwie kilka sekund, co więcej – jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnej ceramiki reklamowej. Kubki Magic opierają się na innowacyjnej metodzie nanoszenia wcześniej wybranej grafiki, będącej połączeniem dwóch warstw na jednym kubku. Nadruk zostaje przysłonięty wierzchnią warstwą, ukazując się dopiero pod wpływem ciepła. Co to tak naprawdę oznacza? Kubek Magic zmienia swój kolor w momencie wlania do niego gorącego napoju. Brzmi świetnie, nieprawdaż? Takie właśnie są kubki Magic – wyjątkowe na swój sposób.

Tutaj – https://ceramika-reklamowa.com.pl/k/kubki-magic/ – zamówisz oryginalne kubki Magic, które wzniosą twoją markę na jeszcze wyższy level i zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

Technologia Magic Mug – zalety

Gadżety reklamowe z logo to doskonały sposób na promocję marki – oczywiście, o ile zostaną dobrze dobrane. Nie bez powodu o tym wspominamy… Wciąż tak wiele firm decyduje się na niskiej jakości gadżety reklamowe, a to z pewnością nie przyniesie pożądanych efektów. Wybierając konkretny upominek, należy bowiem zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania oraz efekt końcowy, jaki pragniemy uzyskać. Magiczne kubki to zatem świetny gadżet, który zda egzamin niezależnie od okazji czy charakteru twojej działalności.

Nietuzinkowe wykończenie i niezwykły efekt to jedne z głównych zalet kubków Magic. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii nadruku możemy uzyskać niemal fotograficzną jakość, a dostępna paleta kolorystyczna pozwala nam stworzyć coś unikatowego.

Magic Mug – wady

Magic Mug to bez wątpienia jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań, a my… doskonale wiemy dlaczego! Wykonanie prototypu nie niesie ze sobą wysokich kosztów, a magiczne kubki sprawdzą się doskonale również w przypadku niskich nakładów. Niestety technologia ta nie jest pozbawiona ograniczeń. W przeciwieństwie do zwykłych kubków z nadrukiem zmywanie w zmywarce nie jest wskazane. Nadruk nie ma tak wysokiej odporności, tym samym może zostać umieszczony wyłącznie na powierzchni zewnętrznej.

Kiedy warto zainwestować w kubki Magic?

Gadżety reklamowe to kluczowy element dobrze opracowanej strategii marketingowej. Odpowiednio dobrane służą umacnianiu pozycji marki na rynku i zacieśnianiu relacji z klientami. Stąd też kładziemy tak duży nacisk na dobór rozwiązań, które oprócz wysokiej jakości będą cechować się wyjątkowym charakterem. Kubki z nadrukiem w zupełnie nowej odsłonie to połączenie wszystkiego, co najlepsze. Z pewnością nie pozostaną niezauważone – gwarantujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *